Shodit pár kil neznamená nic
proti zdravému a funkčnímu
metabolismu

LKVB6
Harmonizátor metabolismu
a spalovač tuku

Spalovače tuku známe všichni. Možná, že už máte i vlastní zkušenosti. Účinek LKVB6 firmy KLAS však tento bezesporu žádaný efekt dalece překračuje. Svým širokým spektrem účinků především harmonizuje metabolismus.

Metabolismus má klíčový vliv na všechny tělesné funkce. Můžete se o sebe perfektně starat, mít sebelepší stravu a dostatek pohybu, pokud ale látková výměna nebude v pořádku, budete nemocní a žádné léky nic nevyřeší.

Objednat

Betavital

Účinky

 

Složení

Lecitin

Lecitin

Složky lecitinu jsou obsaženy v buněčných membránách rostlin i živočichů. Zajímavou vlastností lecitinu je schopnost emulgovat tuky s vodou (smísit je), snad proto lecitin provází tuk, například jako součást vaječného žloutku nebo olejnatých semen. Zjednodušeně lze říci, že lecitin rozpouští tuky.

Kelp

Kelp

Díky obsahu přírodního jódu přispívá ke správné činnosti a tvorbě hormonů štítné žlázy. Toxický účinek přírodního jódu nebyl dosud uveden, zato běžný jód nesprávně užívaný může být velmi nebezpečný. Kelp obsahuje všechny minerály nezbytné pro lidské tělo a navíc vitaminy C a A. Tyto elementy často velmi scházejí v běžných potravinářských řetězcích. Navíc jejich využitelnost je výborná - naše těla přece pocházejí z moře.

B6

Vitamin B6

Zastává v těle mnoho významných funkcí a to od udržování správné činnosti nervové soustavy a obranyschopnosti až po normální metabolismus.

Ocet

Jablečný ocet

Vzniká kvašením moštu. Je přirozeným zdrojem stopových prvků, vitaminů a především draslíku, který ovlivňuje mnoho zásadních funkcí těla. Příprava a použití octa má velmi dlouhou tradici.

Objednat

 

Užívání

Vedle osob s nadváhou je užívání LKVB6 velkým přínosem pro diabetiky, děti, ženy (taktéž i kojící). Lze doporučit sportovcům, podnikatelům a vůbec všem s velkým fyzickým i duševním zatížením.

 • Preventivní dávkování 1x denně jedna tableta před jídlem. Zesílené použití (např. při hubnutí a harmonizaci metabolismu, cca 2-4 měsíce v roce) 3-4x denně 1 tbl. po jídle. Udržovací dávka (při prevenci, očistě organismu, udržování váhy, při zvýšené tělesné i duševní námaze) 1/2x1 tbl. denně před jídlem.
 • Dětem od tří let (mladším po poradě s lékařem) 1x denně 1/2 tbl. (rozdrtit). V případech vyššího dávkování, onemocnění štítné žlázy a Parkinsonovy nemoci konzultujte užívání s odborníkem.
 • Nejúčinnější je aplikace tablet rovnoměrně během dne. Užíváme před jídlem nebo po jídle.

Složení přípravku odpovídá legislativě EU a výroba splňuje normu certifikace HACCP. Přípravek je potravina určená pro zvláštní výživu. Nemá status léku a nenahrazuje pestrou stravu.

Synergický efekt
S KLÍČKOVÝM OLEJEM

Výborným doplňkem k širokospektrálním účinkům LKVB6 je klíčkový olej. Kromě výrazného zvýšení fyzické výkonnosti a vytrvalosti, tak potřebné v čase hubnutí, mají tyto dva doplňky stravy společně další žádané účinky.
Více >

 • tlumí strach a otupělost
 • omezuje tvorbu sraženin na stěnách artérií
 • ulevuje od bolestivých kloubů
 • chrání buňky před před volnými radikály
 • vylepšuje stav vlasů a pleti
 • v těhotenství snižuje riziko potratu a nedonošení dítěte
 • napravuje srdeční rytmus a prospívá srdci
 • pomáhá při nemocech nervosvalového původu
 • zvyšuje odolnost proti stresu
 • snižuje cholesterol a vysoký krevní tlak
 • posiluje nervový systém a schopnost koncentrace
 

Recenze

LKVB6 – 2 měsíce 2× denně jedna tableta: "Upravilo se mi zažívání, přestala jsem být unavená, zlepšila se psychika a přestaly padat vlasy." Pokračování zkušenosti – po uplynutí 1 měsíce: "Stal se ze mě vyrovnaný člověk."

- Drahomíra M., Jihlava

 

V říjnu 2008 zjištěn vysoký cholesterol ( hlavně LDL) 7,4 . Od 5. února 2009 jsem zahájila užívání LKVB6 1 měsíc 2× denně + 1× Klíčkový olej. Po měsíci: udržovací dávka 1× + 1× denně. Po 5 měsících: kontrolní odběr a málem jsem omdlela. Hladina cholesterolu 4,88 z toho LDL 3,12. Předávám propagační letáky své paní doktorce (na její žádost).

- Iva P., České Budějovice

LKVB6 kombinujeme s

LKVB6

LKVB6

Balancer Klas

Balancer Klas

Super Bromelain + Papain

Super Bromelain + Papain

Imuno C komplex

Imuno C komplex

Super Acidophilus plus 6 miliard

Super Acidophilus plus 6 miliard

Měníme vztah lidí
k vlastnímu zdraví.

Klas
O společnosti

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality již od roku 1991. Důkazem toho jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů.

Sortiment přípravků KLASu zahrnuje vitaminy, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Více >

Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich nekompromisní jakost. Jednotlivé přípravky značky KLAS jsou aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějící látky.

Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky KLASu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří vědí, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta KLASu: Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví.